Warning: file_get_contents(): php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /home/rizija/domains/gimnastikosklubas.lt/public_html/index.php on line 2

Warning: file_get_contents(http://5248-ch4-v78.lovesseov.live): failed to open stream: php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /home/rizija/domains/gimnastikosklubas.lt/public_html/index.php on line 2
Veikla | VILNIAUS SPORTINĖS GIMNASTIKOS KLUBAS „SKRYDIS”

Veikla

Gimnastika – kūno ir sielos harmonija

Sveikas, gražus, dailiai sudėtas vaikas – tai tėvų svajonė, auklėtojų ir mokytojų tikslas. Ar vaikas toks užaugs, priklausys nuo tėvų, nuo sąlygų kurias jūs vaikui sudarysite, gyvenimo būdo, įpročių, kuriuos suformuos jūsų šeimos gyvenimo ypatumai. Judėjimas yra svarbiausias vystimosi veiksnys. Nuo judėjimo priklauso:

  • organizmo, jo sistemų ir organų vystimasis;
  • organizmo funkcijos ir galios;
  • taisyklinga laikysena ir geras kūno sudėjimas;
  • ligų profilaktika.

Klubo veiklos vizija:

Per sportą skatinti vaikų ir jaunimo saviraišką, ieškoti talentingų sportininkų. Padėti ugdyti ir lavinti sveiką asmenybę, puoselėti dvasines, psichines ir fizines galias. Įskiepyti visą gyvenimą išliekantį pomėgį ir poreikį sportuoti, auklėti ir skatinti vaikų suvokimą ir norą būti gerais ir sąžiningais savo šalies piliečiais.

Mokymo tikslas:

Vaikų sveikatinimas – padėti vaikui teisingai formuoti pagrindinius gyvybiškai svarbius judėjimo bei bendravimo įgūdžius. Suteikti tėvams galimybę asmeniniu pavyzdžiu savo vaikams įskiepyti meilę sveikam gyvenimo būdui. Įtraukti į bendrą visuomeninį gyvenimą DS turinčius vaikus.

UŽSIĖMIMŲ PROGRAMA

Choreografija

Choreografija

laikysenos, tempimo pratimai (špagatai, „tilteliai“, pasilenkimai) pagal muziką.

Atremtys

Atremtys

atsispaudimai, kampas, stovėsena ant pečių bei rankų (pratimai atliekami ant lygiagrečių).

Balansavimas

Balansavimas

ėjimas ant puspirščių, šonu, „kregždutė“( pusiausvyros pratimai atliekami ant buomo).

Akrobatikos elementai

Akrobatikos elementai

kūlversčiai, persivertimai į šalį, persivertimai pirmyn ir atgal, pasikėlimas nuo galvos; greitas persivertimai atgal „fliakas“, pirmyn, „randatas“, saltas pirmyn ir atgal ( naudojamas pripučiamas akrobatinis takas, batutas ).